Darmowa dostawa od 999zł | 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Infolinia

+48 734 408 052

Dostawa

Przy zakupach od 999zł
darmowa wysyłka

Wysyłka

Kurier DPD,Poczta Polska
Paczkomat, Odbiór osobisty

Bezpieczeństwo

30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy
Wkłady lakiernicze Paint Inlay – prosty sposób na klimatyczne dekoracje 0
Wkłady lakiernicze Paint Inlay – prosty sposób na klimatyczne dekoracje

Tworzenie własnych projektów DIY to dla wielu osób przyjemność i forma spędzania wolnego czasu. Swoją pracę można teraz przenieść na nowy, wyższy wymiar, dzięki nowoczesnym wkładom lakierniczym Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs. To sprawdzony sposób na dekorację odnawianych przedmiotów, która nie wymaga od twórcy wiele czasu i zaawansowanych umiejętności. Przekonaj się, że warto tę technikę wykorzystać w swoim warsztacie.

Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs

Czym są wkłady lakiernicze Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs?

Są to nowoczesne wkłady lakiernicze na specjalnym papierze od firmy Iron Orchid Designs. Papier w tym przypadku służy jako nośnik obrazu, który możesz przenieść na wybrany mebel lub inny przedmiot. Technika ta nie ma nic wspólnego z kalkomanią, stemplowaniem czy decoupage. Bardziej można ją przyrównać do transferów meblowych wykorzystywanych podczas tworzenia dekoracji.

Jak to działa w praktyce? Podczas nakładania wkładki IOD farba jest fizycznie przenoszona na wybraną powierzchnię. Po jej wyschnięciu wystarczy usunąć papier nośny i cieszyć się autentycznym, malowanym wzorem na wybranym przedmiocie.

Czego będziesz potrzebować?

Aby ozdobić wybraną powierzchnię wkładem lakierniczym Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs, należy przygotować:

Nakładanie wkładów lakierniczych krok po kroku

Krok 1

Wybierz wzór z arkusza.

Krok 2

Wytnij wzór z wkładu lakierniczego.

Krok 3

Na oczyszczoną powierzchnię przedmiotu, który zamierzasz ozdobić, nałóż farbę kredową w wybranym odcieniu. Na obszarze, gdzie ma się znaleźć ozdoba, nakładaj ją obficie. Upewnij się, że farba jest równa, ale nie musi być idealna.

Krok 4

Ułóż wybrany wzór na pomalowanej części wybranego przedmiotu stroną z motywem do malowania, (linie siatki skierowane do Ciebie). Wzór umieszczaj na pomalowanym obszarze, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz.

Wskazówka: Jeśli spryskasz siatkowaną tylną stronę wkładki lakierniczej przed nałożeniem, będzie ona nieco bardziej elastyczna, co ułatwi umieszczenie wkładki na nietypowych powierzchniach lub krzywiznach.

Krok 5

Lekko wciśnij wzór w farbę i za pomocą spryskiwacza zwilż tylną część wkładki malarskiej. Następnie przesuń wilgotną szmatkę po projekcie, upewniając się, że dobrze przylega do przedmiotu. Należy unikać używania nadmiernej siły, ponieważ może to spowodować uszkodzenie wkładu lub rozmazanie wzoru. Upewnij się, że wkładka jest wystarczająco zwilżona, aby cały projekt był przezroczysty.

Krok 6

Pozostaw farbę do przeschnięcia. Zaleca się usuwanie papieru z wkładki po 20-30 minutach, ponieważ pełne utwardzenie farby lub innego medium do przenoszenia wkładki Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs może uniemożliwić proste odciągnięcie papieru od powierzchni.

Krok 7

Aby usunąć wkładkę lakierniczą, należy ją zwilżyć spryskiwaczem i ściereczką, a następnie odczekać 30 sekund. Papier powinien łatwo się odciągać. Jeśli tak nie jest, z tyłu papieru nośnego należy nanieść trochę wody. Zachowanie krótszego czasu ponownego spryskania, lekkie namoczenie papieru i odciągnięcie to gwarancja sukcesu bez ryzyka, że nasza farba zbyt mocno utwardzi się wraz z papierem.

Po zdjęciu wkładki malarskiej możesz odłożyć ją do wyschnięcia - w przypadku użycia farby kredowej, wkładkę można użyć kilka razy, aby uzyskać lżejsze odciski.

Wskazówka: Aby przenosić wkładki na surowe drewno lub powierzchnie lakierowane, a także, aby zachować bezbarwne tło użyj żelu Fusion. Pamiętaj spryskaj i odciągaj papier po 20 minutach. Wszystkie pozostałe kroki wykonaj jak w przypadku pracy z farbami.

Krok 8

Powstały wzór warto utrwalić za pomocą bezbarwnego lakieru.

Paint Inlay Iron Orchid Designs

Mnogość dostępnych wzorów i możliwości wkładów lakierniczych

Tworzenie projektów z wykorzystaniem wkładek lakierniczych jest proste, a dodatkowo daje wiele możliwości. W naszym sklepie znajdziesz arkusze z czarującymi motywami, które przeniosą Cię do innego świata.

  • Wzór Summer Villa - wiejski klimat doda uroku przedmiotom codziennego użytku w klimatycznych domach ze starą duszą.

  • Wzór Morocco przeniesie Cię w marokańskie rytmy.

  • Rose Chintz - róże mogą stać się symbolem romantycznej historii, która przywoła miłe wspomnienia.

Wykorzystanie IOD Melange Paint Inlay Iron Orchid Designs Iron Orchid Designs to łatwy i kreatywny sposób na podarowanie nowego życia przedmiotom. Za pomocą zaledwie kilku prostych narzędzi możesz stworzyć piękny i niepowtarzalny projekt, który pokochasz!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl