Darmowa dostawa od 999zł | 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Infolinia

+48 734 408 052

Dostawa

Przy zakupach od 999zł
darmowa wysyłka

Wysyłka

Kurier DPD,Poczta Polska
Paczkomat, Odbiór osobisty

Bezpieczeństwo

30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy
OKAZJA
BAYBERRY FARBA FUSION - DUŻA
BAYBERRY FARBA FUSION - DUŻA

129,90 zł

Cena regularna: 138,00 zł

szt.
DECOR STEMPEL DUŻY IOD - Block Type + maska
DECOR STEMPEL DUŻY IOD - Block Type + maska

89,00 zł

Cena regularna: 192,00 zł

szt.
FORMA SILIKONOWA INVITATION ONLY – NEW
FORMA SILIKONOWA INVITATION ONLY – NEW

129,90 zł

Cena regularna: 152,00 zł

szt.
STEMPEL DUŻY IOD Christmas Pups Stamp Edycja Limitowana
STEMPEL DUŻY IOD Christmas Pups Stamp Edycja Limitowana

155,00 zł

Cena regularna: 192,00 zł

szt.
Farba Fusion Mineral Paint Carriage House Duża
Farba Fusion Mineral Paint Carriage House Duża

129,90 zł

Cena regularna: 138,00 zł

szt.
BEDFORD FARBA FUSION - DUŻA
BEDFORD FARBA FUSION - DUŻA

129,90 zł

Cena regularna: 138,00 zł

szt.
FORMA SILIKONOWA FAUX BOIS – NEW
FORMA SILIKONOWA FAUX BOIS – NEW

129,90 zł

Cena regularna: 152,00 zł

szt.
Producenci

 

IOD Transfery Iron Orchid Designs


Transfery meblowe IOD Iron Orchid Designs są łatwe w użyciu i pozwalają natychmiast osiągnąć zadowalający efekt. Dodają one stylu i uroku w każdym projekcie, stając się niebanalną dekoracją.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe transfery IOD. Sklep internetowy dostarcza bogaty wybór produktów z oryginalnymi grafikami oraz cytatami. Dostępne transfery IOD, sklep online dedykuje do dekoracji luster, mebli oraz innych powierzchni.

Wybór transferu IOD

IOD transfery od Iron Orchid Design charakteryzują się bardzo wysoką jakością i łatwością aplikacji. Wybór odpowiedniego motywu w pełni zależy więc od Twoich preferencji raz docelowego miejsca, w którym znajdzie się transfer IOD. Cena arkusza różni się pomiędzy poszczególnymi produktami w zależności od ich wielkości oraz skomplikowania wzoru. Po wyborze i zakupie wybranego modelu należy odpowiednio przygotować powierzchnię, by aplikacja była trwała.

Przygotowanie powierzchni

Przygotowanie powierzchni jest kluczowe i ma bardzo duże znaczenie. Arkusz z transferem należy chronić przed kurzem i uszkodzeniami, aby nie zmniejszać jego przyczepności. Z tego względu nie należy dopuszczać do sytuacji, w której klejąca strona transferu dotykałaby czegokolwiek przed nałożeniem. Podczas aplikacji transferu IOD unikaj dotykania strony kleju oraz zlepiania powierzchni (nie rób tego w wietrznym otoczeniu). Nie przechowuj transferu w ekstremalnych temperaturach ani wilgotnych warunkach, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność.

Aplikacja transferu Iron Orchid Designs

Motywy z transferów możesz przenosić w całości lub rozcinać, dzielić i tworzyć własne kompozycje z różnych wzorów. Dzieląc go, możesz ozdobić kilka różnych przedmiotów.

Zacznij od czystej, suchej, matowej powierzchni. Jeśli jest pomalowana, upewnij się, że jest dobrze utwardzona, sucha, a jeśli przeszlifowałeś farbę, upewnij się, że nie ma na powierzchni resztek pyłu. Wszystkie te rzeczy będą ograniczać przyczepność i pracę z transferem. Zasada jest prosta: im powierzchnia gładsza, tym łatwiejsza aplikacja.

W kolejnym kroku ostrożnie usuń biały arkusz podkładu, który jest pod folią z Twoim transferem. Powoli i ostrożnie opuść transfer nad powierzchnię, na której ma się znaleźć, upewniając się, że jej nie dotyka, zanim położenie nie będzie prawidłowe. Użyj małych kawałków taśmy o niskiej przyczepności, aby tymczasowo przytrzymać swój transfer w wybranym miejscu. Teraz twój IOD transfer nie może zostać ruszony i przesunięty.

Za pomocą dostarczonego narzędzia, które znajdziesz w opakowaniu z transferem, rozpocznij przenoszenie transferu. Rozpocznij od jednego z końców i mocno pocieraj narzędziem na folii na transferze tak, aby motyw z transferu przyklejał się do wybranej powierzchni. Rób to, dopóki cały obraz nie zostanie przeniesiony. Ostrożnie sprawdzaj postępy swojej pracy. Jeśli podczas podnoszenia jakieś części nie zostaną przeniesione, po prostu połóż je z powrotem i pocieraj, aż zostaną na Twoim meblu, lustrze, szybie, czy innej wybranej powierzchni. Po przeniesieniu całości wygładź wszystkie kawałki, które nie przylegają. Zrób to czystą, suchą ręką.

Transfer jest bardzo mocny i wytrzymały, a także odporny na mycie czy użytkowanie, jednak dla jego zabezpieczenia zalecamy uszczelnianie swojej pracy za pomocą uszczelniacza na bazie wody np. woskiem, lakierem, olejem — wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są odpowiednie i bezpieczne dla dekoracji oraz doskonale chronią transfery IOD. Cena uszczelniacza nie jest wysoka, a pozwala znacząco zwiększyć trwałość ozdoby. Jeśli wykonujesz metamorfozę szyby czy lustra to oczywiste jest, że nie ma możliwości zabezpieczenia transferu ww. uszczelniaczami, dlatego po prostu sprawdź, czy transfer jest dobrze wygładzony i dociśnięty i pozostaw go bez zabezpieczenia. Myj szkło ostrożnie, ręcznie, nie używając rozpuszczalników, octu i płynów. Chwilowy, nieczęsty kontakt z zimną czy letnią wodą nie zniszczy twojej pracy. Zabezpieczone prace z udziałem transferów IOD sprawdzają się również w ogrodach, a więc także na zewnątrz.

Pamiętaj jednak, że woski to najmniej pożądana forma zabezpieczania prac na zewnątrz, gdyż słońce rozpuszcza te uszczelniacze i przestają one pełnić swoją funkcję. W ogrodzie rekomendujemy olej konopny, olej tungowy, czy lakiery — znajdziesz je w naszej ofercie.

Podsumowanie

  1. Przykładasz.
  2. Dociskasz, jakbyś pisał patyczkiem po tylnej stronie transferu.
  3. Gotowe. Teraz twój transfer jest już na swoim miejscu.

Koniec z mozolnym i nie zawsze pięknym efektem końcowym po przenoszeniu transferów z wydruków drukarek.

Najwyższą jakość gwarantuje tylko transfer IOD. Sklep internetowy oferuje bogaty wybór produktów od Iron Orchid Designs – firmy dekoracyjnej z USA.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl