Darmowa dostawa od 999zł | 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Infolinia

+48 734 408 052

Dostawa

Przy zakupach od 999zł
darmowa wysyłka

Wysyłka

Kurier DPD,Poczta Polska
Paczkomat, Odbiór osobisty

Bezpieczeństwo

30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy
EFEKT PATYNY , PATYNOWANIE , JAK UZYSKAĆ EFEKT RDZY I NATURALNEGO POSTARZENIA ? 0
Efekt patyny Patynowanie

Jak stworzyć patynę na dowolnej powierzchni? Jak postarzyć metal ?

Efekt patyny na drewnie . Patyny malarskie krok po kroku.Zakochałeś się w wyglądzie i efekt Patina ? Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu takiego wykończenia ? Jesteśmy z pomocą ! W łatwy sposób możesz użyć naszej kolekcji Patina na różnych powierzchniach, aby uzyskać niesamowite, zardzewiałe rezultaty. Przyjrzyjmy się tematyce patyny, a potem w szybkich krokach osiągnijmy ten efekt postarzania - patyna naturalna.
Cały proces pokrywania się powierzchni metalu nalotem patyny trwa kilkadziesiąt lat, choć pierwsze objawy mogą zacząć pojawiać się już po kilku miesiącach.
Patyna to cienka warstwa, która tworzy się na powierzchni metali takich jak miedź, brąz, a nawet kamień. Ta reakcja może być powtórzona za pomocą produktów z kolekcji Dixie Belle Paint Patina  , którą możesz stosować na przeróżnych powierzchniach , takich jak drewno, plastik, karton, ceramika, szkło, a nawet styropian! Nasza patyna nie rozpuści styropianu , ale da idealny efekt np zardzewiałej powierzchni . Z patyna Dixie Belle nie musisz czekać latami . Efekt uzyskasz praktycznie od razu .

 


Nasze produkty tworzą autentyczną patynę, a nie sztuczne wykończenie. Efekt końcowy możesz przetrzeć wilgotną szmatką lub uszczelnić wodoszczelny lakier poliuretanowy Gator Hide . Będziesz zadowolony z efektów , bo to najlepsze produkty do efektu patyna . Aby rozpocząć, potrzebujesz bazę  Prime Start , farbę Dixie Belle Paint  z kolekcji Patina Paint w kolorze żelaza, brązu lub miedzi oraz Patina Spray w kolorze niebieskim lub zielonym. Oto lista produktów z kolekcji Dixie Belle PatinaDobra pierwsze, bardzo ważne pytanie: malujesz patynę na metalu czy na innych powierzchniach?

Na powierzchniach metalowych należy zawsze zaczynać od podkładu Prime Start. Prime Start to produkt służący do przygotowania i zabezpieczenia powierzchni metalowych przed nałożeniem patyny.

Na niemetalowych elementach Twoim pierwszym krokiem będzie nałożenie farby Dixie Belle Paint ! Nie musisz używać Prime Start na elementach niemetalowych, ponieważ nasza formuła zapobiega wpływowi warstwy patyny na leżącą poniżej powierzchnię. Po pokryciu kawałka farbą pozostaw go do całkowitego wyschnięcia.

Następne pytanie, czy jesteś gotowy na trochę magii i uzyskanie patyny ?

Patina Paint jest nasycona metalowymi kawałkami i reaguje po nałożeniu Patina Spray w spryskiwaczu  ! Warstwy żelaza, brązu i miedzi patyny można nakładać warstwami, aby uzyskać intrygującą gamę odcieni. Zatem mixuj dowolne kolory farba patyna Dixie Belle.

Aby uzyskać teksturowany, ekscentryczny wygląd, pamiętaj, aby nałożyć farbę patynową i pozwól sobie na zbrudzenie swojej powierzchni ! Piki i lekkie wgłębienia, które utworzysz ruchem dabbingu i tapowania , wypełnią się Patina Spray.

Jeśli wykonasz perfekcyjne pociągnięcia pędzlem za pomocą Patina Paint, Patina Spray wpadnie w te linie i stworzy wzorzysty wzór.

Nałożyć jedną warstwę Patina Paint i pozostawić do wyschnięcia. Nałóż drugą warstwę Patina Paint i nałóż Patina Spray, gdy jest jeszcze mokra!

Po zakończeniu procesu patynowania obszar może być nieco zakurzony i jakby zaśniedziały . Możesz go na koniec po prostu wytrzeć wilgotną szmatką. Bułka z masłem! Właśnie nauczyłeś się, jak stworzyć wyjątkowy kawałek patyny, który wygląda na wyblakły, stary i zardzewiały. Baw się i dziel się z nami swoimi projektami .

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl