Newsletter
Zapisz się podając swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco co zmaluje się w Malowane Sercem.pl Będziesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach !

FARBY MINERALNE FUSION

* KOLEKCJA TOTS - bezpieczne dziecko *

 

Dzieci są bardziej podatne na zagrożenia dla zdrowia związane z występowaniem VOC w farbach. Nasza farba FUSION jest bezołowiowa, wolna od formaldehydu, bez amoniaku, praktycznie bez zapachu i jest Zero VOC - lotnych związków organicznych. Fusion troszczy się o Ciebie i Twoje maleńkie i większe pociechy .Troszczy się także o kobiety w ciąży i karmiące piersią . Dlatego sięgnij już teraz po farby typu FUSION z kolekcji Tots . Spełniają one normy bezpieczeństwa na całym świecie . Zmień pokój dziecka w bajkę , maluj i ciesz się widokiem oraz tym ,że Twoje dzieci są bezpieczne w cudnym otoczeniu. Spraw im beztroskie dzieciństwo w otoczeniu pięknych barw. Maluj : drewno , powierzchnie drewnopochodne , laminaty , mdf , powierzchnie wcześniej lakierowane ... co tylko chcesz.

Jako matka 1,5 rocznego synka wiem ,że jest to bardzo ważne , dlatego oferuję Ci najlepszą farbę na rynku - Fusion z kolekcji dziecięcej TOTS :


- MATOWE WYKOŃCZENIE
- 7 SŁODNICH KOLORÓW
- BEZPIECZNA W 100 %
- WYJĄTKOWE KRYCIE
- ŚWIETNA PRZYCZEPNOŚĆ
- IDEALNA GŁADKOŚĆ
- BARDZO DUŻA WYDAJNOŚĆ - 500ML TO AŻ OK 7M2

 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami - gwarantujemy bezpłatną konsultacje telefoniczną lub email !

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl