Infolinia

+48 734 408 052

Dostawa

Przy zakupach od 299zł
darmowa wysyłka

Wysyłka

Kurier DPD,Poczta Polska
Paczkomat, Odbiór osobisty

Bezpieczeństwo

30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy
WYPRZEDAŻ
FORMA VINTAGE - Wind 1
FORMA VINTAGE - Wind 1
38,50 zł 14,90 zł
szt.

 
 
 
 
                                                                   
                                                    
 
 
 
 
 
 
 
 
Newsletter

Zapisz się podając swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco co zmaluje się w Malowane Sercem.pl Będziesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach !

 

 

IOD TRANSFERY IRON ORCHID DESIGNS

 

 

Transfery meblowe IOD Iron Orchid Designs są łatwe w użyciu ,

a efekt jest natychmiastowy , dodają one stylu w projektach .

 PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI


Przygotowanie jest kluczowe i ma duże znaczenie. Arkusz z transferem należy chronić przed kurzem i uszkodzeniami ,aby nie zakłócić jego dalszej przyczepności . Nie należy dopuszczać, aby klejąca strona transferu dotykała czegokolwiek przed nałożeniem. Podczas aplikacji transferu IOD unikaj dotykania się strony kleju (nie rób tego w wietrznym otoczeniu). Nie przechowuj transferu w ekstremalnych temperaturach lub wilgotnych warunkach, które mogą wpływać na przyczepność.APILIKACJA TRANSFERU IOD

Motywy z transferów możesz przenosić w całości lub rozcinać, dzielić , tworzyć własne kompozycje z różnych wzorów. Dzieląc go możesz ozdobić kilka różnych przedmiotów.
Zacznij od czystej, suchej, matowej powierzchni. Jeśli jest pomalowana, upewnij się, że jest dobrze utwardzona - sucha , a jeśli przeszlifowałeś farbę, upewnij się, że nie ma resztek pyłu. Wszystkie te rzeczy będą zakłócać przyczepność i pracę z transferem. Zasada jest prosta : im powierzchnia gładsza , tym łatwiejsza aplikacja.
 W kolejnym kroku ostrożnie usuń biały arkusz podkładu, który jest pod folią z Twoim transferem. Powoli                i ostrożnie opuść transfer nad zamierzoną powierzchnię , upewniając się, że nie dotyka, dopóki położenie nie będzie prawidłowe. Użyj małych kawałków taśmy o niskiej przyczepności, aby tymczasowo przytrzymać swój transfer we wybranym miejscu . Teraz twój transfer nie może zostać ruszony i przesunięty .
Za pomocą dostarczonego narzędzia , które znajdziesz w opakowaniu z transferem  rozpocznij przenoszenie transferu . Rozpocznij od jednego z końców transferu i mocno pocieraj narzedziem na folii na transferze tak aby , motyw z transferu przyklejał się do wybranej powierzchni . Rób to, dopóki cały obraz nie zostanie przeniesiony .Ostrożnie sprawdzaj postęp swojej pracy  . Jeśli podczas podnoszenia jakieś części nie zostaną przeniesione, po prostu połóż je z powrotem i pocieraj aż zostanie na twoim meblu , lustrze , szybie ,a może doniczce , czy ławce w zależności co teraz majstrujesz .Po przeniesieniu całości wygładź wszystkie kawałki , które nie przylegają . Zrób to czystą, suchą ręką.
Transfer jest bardzo mocny i wytrzymały na mycie ,czy użytkowanie , jednak dla jego zabezpieczenia zalecamy uszczelnianie swojej pracy za pomocą uszczelniacza na bazie wody tj np  woskiem , lakierem , olejem - wszystkie takie produkty dostępne w naszym sklepie są odpowiednie i bezpieczne dla transferu. Jeśli wykonujesz metamorfozę szyby , czy lustra to oczywiste jest , że nie ma możliwości zabezpieczenia transferu w.w. uszczelniaczami to po prostu sprawdż , czy transfer jest dobrze wygładzony i dociśnięty i pozostaw go tutaj bez zabezpieczenia. Myj szkło ostrożnie, ręcznie, nie używając rozpuszczalników , octu i płynów . Chwilowy, nieczęsty kontakt z zimną ,czy letnią wodą nie zniszczy twojej pracy. Zabezpieczone prace z udziałem transferów IOD sprawdzają się również w ogrodach , a więc i na zewnątrz.
Pamiętaj jednak ,że woski to najmniej pożądana forma zabezpieczania prac na zewnątrz , gdyż słońce rozpuszcza te uszczelniacze i przestają one pełnić swoją funkcję. W ogrodzie rekomendujemy olej konopny , olej tungowy , czy lakiery - znajdziesz je w naszej ofercie.Podsumowanie :


1.Przykładasz
2.Dociskasz jakbyś pisał patyczkiem po tylnej stronie transferu.
3 Gotowe . Teraz twój transfer jest już na swoim miejscu .Koniec z mozolnym i nie zawsze pięknym w efekcie końcowym przenoszeniu transferów z wydruków drukarek.


Najwyższą jakość gwarantuje tylko IOD - Iron Orchid Designs - USA

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl